Renginių kalendorius
<< birželis, 2021 >>
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Dėl treniruočių karantino metu

2020.03.30


 

       DĖL TRENIRUOČIŲ KARANTINO LAIKOTARPIU

 

        Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro Sportinio ugdymo skyriaus treniruotės nuo 2020 m. kovo 30 d. yra vykdomos nuotoliniu būdu, užtikrinant ugdytinių fizinio aktyvumo tęstinumą bei sportinės formos palaikymą.

        Treneriai sportinio ugdymo treniruotes vykdo nuotoliniu būdu, pasirenkant skirtingus sportinio ugdymo metodus. Kiekvieną savaitę treneriai elektoriniame dienyne www.manodienynas.lt skelbia savaitinius planus. Konsultacijos ugdytiniams vyksta pagal Sportinio ugdymo skyriaus tvarkaraštį galiojusį iki karantino pradžios.

        Savaitiniame plane treneriai pateikia ugdytiniams nurodymus kokius veiksmus jie turi atlikti savarankiškos treniruotės metu ir kaip tai padaryti taisyklingai (su interneto nuorodomis į „Youtube“ ar kitą puslapį, kur yra rodoma treniruočių technika be specialaus sportinio inventoriaus arba tiesiog panaudojami namuose esantys daiktai).

        Taip pat galimas trenerio asmeniškai filmuotos video medžiagos pateikimas grupės sportininkams (el. paštu ar „Facebook“ platformoje) su užduotimi pateikti grįžtamąjį ryšį, kaip jiems sekasi atlikti užduotis, užfiksuojant atliekamus pratimus ir/ar užduotis video formatu.

        Vienas populiariausių ir dažniausiai šiuo metu trenerių naudojamų treniruočių vedimo būdų – tiesioginė komunikacija (konferencinis pokalbis), pasitelkiant tokias programėles kaip „Messenger“ ar „Zoom” bei sujungiant sportininkus į vieną grupę, kur visi turi galimybę tiesiogiai bendrauti, atlikti pratimus, klausti trenerio ir gauti paaiškinimus.

        Mažųjų sportininkų tėvelių prašome padėti vaikams vykdyti trenerių skirtas užduotis, skatinti vaikus būti fiziškai aktyviais.

        Informaciją dėl nuotolinio mokymo teikia Jurgita Jakaitė-Truskauskienė
tel. 8 618 78928,
el. p. jurgita.truskauskiene@kaisiadorys-sspc.lt


Atgal