Renginių kalendorius
<< gegužė, 2022 >>
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Interviu su plaukimo varžybų nugalėtojais

2021.12.20

Gruodžio 1 dieną Kaišiadorių plaukimo baseine vyko plaukimo varžybos „Algimanto Žvirblio taurė 2021“. Plaukikai varžėsi dviejose rungtyse, daugiausiai taškų surinko ir nugalėtojų taures iškovojo Aidas Gaviniauskas ir Ulė Svorobovičiūtė.

Rugilė Morkūnaitė pasidomėjo, ko gi reikia sportininkui, kad pasiektų geriausių rezultatų.


Aidas Gaviniauskas

Kas pastūmėjo Jus sportuoti? Aš esu toks žmogus, kuriam svarbu patirti kažką naujo, nesvarbu ką. Ir vis bandant kažką naujo, įgyti įvairesnės patirties. O tos patirties pagalba tikiuosi atrasti save.

Kuo užsiimate laisvalaikiu? Laisvalaikiu, užsiimu ne tik plaukimu, bet ir kalnų dviračių sportu, kuris man padeda atsipalaiduoti. Taip pat lankau tinklinio treniruotes, tada galiu pažaisti kartu su savo draugais ir pamiršti problemas. Jei nesportuoju, tai užsiimu menu, mėgstu drožybą.

Ko siekiate sporte ir gyvenime apskritai? Sporte siekiu ne taurių, ne medalių ar diplomų, o gerai praleisti laiką su kitais žmonėm, gal pakeliui ir draugų susirasti. Man sportas - tai ne varžymasis, bet prisiminimų kūrimas, kurių dėka suprantu, kiek nuėjau ir kiek patyriau. Dar gyvenime siekiu vis ko nors naujo, ypač naujų pažinčių. Tobulinu save kaip žmogų, bandau būti „geriausia savo versija“. Ir nepamirštu, kas yra man svarbiausia - šeima.

Ulė Svorobovičiūtė

Kas pastūmėjo Jus sportuoti? Jeigu rimtai, tai ne savo noru pradėjau lankyti plaukimą. Pamenu, kaip antroje klasėje daktarė pasakė, jog mano stuburas iškrypęs ir reikia lankyti plaukimą, kad jis išsitiesintų. Einant laikui plaukimas tapo mano gyvenimo dalimi ir dabar tikrai nesigailiu, kad pradėjau jį lankyti.

Kuo užsiimate laisvalaikiui? Kadangi esu moksleivė, tai laisvalaikio per daug neturiu. Tačiau visada turiu laiko sportui. O kitą laisvalaikio dalį praleidžiu su šeima arba draugais.

Ko siekiate sporte ir gyvenime apskritai? Šiuo metu sporte siekiu sumušti kiek galima daugiau Kaišiadorių rajono plaukimo rekordų. Dar nesu apsisprendusi, ką darysiu ateityje. Bet jeigu bus galimybė, tikrai noriu ateityje neapleisti sporto ir galbūt, jeigu pasiseks, sieti savo ateitį su sportu ar tapti trenere.


Atgal