Renginių kalendorius
<< rugpjūtis, 2022 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Atviras Kaišiadorių r. sav. plaukimo čempionatas

2022.05.13

2022 m. gegužės 12 dieną Kaišiadorių plaukimo baseine vyko Atviras Kaišiadorių r. savivaldybės plaukimo čempionatas. Varžybose varžėsi Kaišiadorių r. ŠSPC, Marijompolės SC ir Elektrėnų SC plaukikai. Dalyviai varžėsi 6 distancijose: 400 m l/st., 100 m peteliške, 100 m nugara, 100 m krūtine, 100 m l/st., 400 m komp.pl.

Rezultatai:
400 m l/st.
Merginos

I vieta – Patricija Norbajevaitė (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Viltė Vaišvilaitė (tr. D.Paliūnaitė)
III vieta – Augustė Snarskaitė (tr. I.Ladygienė)
Vaikinai
I vieta – Gražvydas Kivylius (tr. E.Kedys )
II vieta – Žygimantas Butkevičius (tr. E.Kedys )
III vieta – Titas Janavičius  (tr. R.Gincas)

100 m peteliške
Merginos

I vieta – Gabija Bendoriūtė (tr. E.Kedys )
II vieta –  Eivilė Vijeikytė (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Kotryna Laivė Gurskaitė (tr. I. Ladygienė)
Vaikinai
I vieta – Benas Skruibis (tr. E.Kedys )
II vieta – Tadas Kazakevičius (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Ignas Leonavičius (tr. I. Ladygienė)

100 m nugara
Merginos

I vieta – Ulė Svorobovičiūtė (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Gabrielė Bindokaitė (tr. E.Kedys )
III vieta – Radvilė Rakauskaitė (tr. I. Ladygienė)
Vaikinai
I vieta – Augustas Gofmanas (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Matas Šimonis (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Aronas Dalyda (tr. E.Kedys )

100 m krūtine
Merginos

I vieta – Rusnė Pavelčikaitė (tr. E.Kedys )
II vieta – Goda Rutkauskaitė (tr. E.Kedys )
III vieta – Gustė Žižliausakitė (tr. I. Ladygienė)
Vaikinai
I vieta – Ginas Gincas (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Lukas Vinickas (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Nedas Janavičius (tr. R.Gincas)

100 m l/st.
Merginos

I vieta – Gabrielė Bindokaitė (tr. E.Kedys )
II vieta – Rusnė Pavelčikaitė (tr. E.Kedys )
III vieta – Goda Rutkauskaitė (tr. E.Kedys )
Vaikinai
I vieta – Gražvydas Kivylius (tr. E.Kedys )
II vieta – Aidas Gaviniauskas (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Nedas Janavičius (tr. R.Gincas)

400 m komp.pl.
Merginos

I vieta – Ulė Svorobovičiūtė (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Gustė Žižliauskaitė (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Augustė Snarskaitė (tr. I. Ladygienė)
Vaikinai 
I vieta – Tadas Kazakevičius (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Aidas Gaviniauskas (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Jonas Valčiukas (tr. I. Ladygienė)

Foto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3549357058660202&type=3

Varžybų protokolas
 


Atgal