Renginių kalendorius
<< rugsėjis, 2021 >>
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Nuotolinis mokymas

 

Elektroninio dienyno sistema www.manodienynas.lt, visiškai pakeičianti standartinį „popierinį“ dienyną. Į šį dienyną perkeltos visos jo vartotojams - mokiniams, jų tėveliams, mokytojams, mokyklos vadovams - būtinos funkcijos: treniruočių tvarkaraščiai, lankomumas, varžybų rezultatai ir kita informacija susijusi su treniruočių procesu.

  
 

D.U.K

1. Kaip prisijungti prie elektroninio dienyno „Mano dienynas“?
Jūs turite įvesti prisijungimo duomenis, kuriuos gavote el.paštu. Pirmajame laukelyje yra įvedamas el. pašto adresas (įvedamas toks el. pašto adresas, kurį Jums pateikė mokykloje), antrajame laukelyje yra įvedamas slaptažodis.

 2.Kodėl sistema informuoja, kad mano elektroninis paštas nėra patvirtintas?
Visi sistemos „Mano dienynas“ vartotojai pirmą kartą prisijungdami prie sistemos turi patvirtinti savo elektroninio pašto adresą, t.y. įvesti savo TIKRĄ elektroninio pašto adresą. Į nurodytą elektroninį paštą Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas. Gavę elektroninį laišką, nukopijuokite mėlynai pažymėtą nuorodą į naršyklę ir paspauskite „Enter“. Naršyklės lange pamatysite informaciją, kad Jūsų elektroninis paštas yra patvirtintas ir galėsite prisijungti prie sistemos „Mano dienynas“:

Jūsų prisijungimo vardas - elektroninis paštas
Jūsų slaptažodis - slaptažodis, kuriuo jungėtės prie sistemos „Mano dienynas“ prieš patvirtindami elektroninio pašto adresą.

3. Kodėl elektroninio dienyno sistema neatsiunčia pranešimo apie elektroninio pašto patvirtinimą? 
Kiekviena pašto dėžutė skirtingai supranta automatinį sistemos laišką su patvirtinimo nuoroda. Kai kurios pašto dėžutės šiuos laiškus blokuoja, kitos pašto dėžutės (pvz. gmail.com) patalpina automatinius pranešimus į „ŠLAMŠTO“ (ang. „SPAM“) katalogą. Jei negavote laiško su pašto patvirtinimo nuoroda, kreipkitės į sistemos administratorių el. paštu sportas@kaisiadorys-sspc.lt.

Nuotolinis mokymasAprašymas Atsisiuntė Dydis Atsisiųsti
Nuotolinio darbo tvarkos aprašas462.58 MBAtsisiųsti