Renginių kalendorius
<< spalis, 2018 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2018m. vasario 10d. plaukimo varžybos Mastaičiuose

2018.02.10

2018 m. Vasario 10 dieną, Mastaičių sporto mokyklos plaukimo baseine vyko  Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio plaukimo varžybos.

 Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centrui atstovavo  Augustė Snarskaitė, Radvilė Rakauskaitė, Gustė Žižliauskaitė, Viktorija Markevičiūtė, Mėja Gincaitė, Austėja Kazakevičiūtė, Ūlė Svorobovičiūtė, Paulija Žižliauskaitė, Danielius Piliponis, Jonas Valčiukas, Ainis Kundrotas, Tadas Kazakevičius, Augustas Gofmanas, Aidas Gaviniauskas, Domas Kaziukėnas, Ginas Gincas, Lukas Vinickas – treniruojami plaukimo trenerės  Ingridos Ladygienės.

Evita Višinskytė, Kamilė Urulevičiūtė, Milda Valčiukaitė, Andrius Černiauskas, Justas Ramanauskas, Jomantas Šalvaitis – treniruojami plaukimo trenerio Karolio Lakavičiaus.

Rugilė Sidaravičiūtė, Viltė Vaišvilaitė, Marija Genevičiūtė, Emma Redhead, Edvinas Vijeikis, Vytenis Kuzminovas, Matas Jocys – treniruojami plaukimo trenerės Daivos Paliūnaitės.

 

Iškovoti apdovanojimai:

Augustė Snarskaitė – 50 m peteliške – I vieta, 100 m kompleksinis plaukimas – I vieta.

Radvilė Rakauskaitė – 50 m peteliške – II vieta, 50 m nugara – I vieta.

Gustė Žižliauskaitė – 50 m krūtine – II vieta, 50 m nugara – II vieta.

Viktorija Markevičiūtė – 50 m krūtine – III vieta, 100 m kompleksinis plaukimas – II vieta.

Mėja Gincaitė – 50 m nugara – I vieta, 50 m krūtine – I vieta.

Ūlė Svorobovičiūtė – 100 m kompleksinis plaukimas – I vieta, 50 m peteliške – I vieta.

Paulija Žižliauskaitė – 50 m l/st. I - vieta, 50 m nugara,  – I vieta.

Austėja Kazakevičiūtė – 50 m l/st. - I vieta, 50 m peteliške – II vieta.

Evita Višinskytė – 50 m l/st. – I vieta, 50 m peteliške – III vieta.

Kamilė Urulevičiūtė – 50 m nugara – III vieta.

Rugilė Sidaravičiūtė – 50 m l/st. – III vieta, 50 m peteliške – III vieta.

Viltė Vaišvilaitė – 50 m peteliške – I vieta, 50 m l/st. – III vieta.

Emma Redhead – 50 m krūtine – III vieta.

Danielius Piliponis – 100 m kompleksinis plaukimas - I vieta., 50 m krūtine – I vieta.

Jonas Valčiukas – 50 m krūtine – II vieta.

Ainis Kundrotas – 50 m l/st. – I vieta.

Tadas Kazakevičius – 50 m l/st. -  III vieta.

Ginas Gincas – 50 m krūtine – III vieta, 50 m l/st. – II vieta.

Augustas Gofmanas – 50 m l/st. – I vieta, 50 m nugara – I vieta.  

Aidas Gaviniauskas – 50 m krūtine – I vieta, 50 m peteliške – I vieta.

Lukas Vinickas – 50 m krūtine – II vieta, 50 m peteliške – II vieta.

Andrius Černiauskas – 50 m l/st. – III vieta.

Jomantas Šalvaitis – 50 m l/st. – I vieta, 50 m nugara – I vieta.

Edvinas Vijeikis – 50 m l/st. – III vieta, 50 m peteliške – I vieta.

Vytenis Kuzminovas – 50 m l/st. – II vieta, 50 m nugara – I vieta.

Pasiekti keturi nauji Kaišiadorių rekordai:

Augustė Snarskaitė – 100 m kompleksinis plaukimas, 50 m peteliške.

Radvilė Rakauskaitė – 50 m nugara.

Augustas Gofmanas – 50 m nugara.

 

Sveikiname varžybų nugalėtojus !!!

FOTO


Atgal