Renginių kalendorius
<< gruodis, 2020 >>
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Krepšininkų startai 2018 - 2019m. sezone

2019.07.11

Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro vaikinai gimę 2004-2005 metais baigė 2018-2019 metų sezoną Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje ir spėjo sudalyvauti keliuose turnyruose.

Reguliarųjį sezoną MKL vaikinai baigė iškovoję 15 pergalių ir patyrę tik tris pralaimėjimus. Bent kartą buvo laimėta prieš visas 9 grupėje buvusias komandas. B diviziono C pogrupyje buvo užimta aukšta 2 vieta ir už nugaros palikta tokios komandos, kaip Marijampolės ŽSM, Kauno KA “Snaiperis”, Druskininkų SC, Kauno KM “Žalgiris” IV.

Atkrintamosiose varžybose savo pajėgumą išbandyti teko su labai stipria Šiaulių KA “Saulė”, čia po atkaklios kovos buvo nusileista varžovams ir serija pralaimėta 0:2.

Kaišiadorių Švietimo ir sporto paslaugų centro auklėtiniai viso sezono metu demonstravo puikų puolimą, vidutiniškai rinkdami po 82 taškus, varžovams leisdami įmesti vidutiniškai 64 taškus.

Pasibaigus Moksleivių krepšinio lygos kovoms žaidėme draugišką turnyrą Kaišiadoryse, kuriame taip pat dalyvavo Kauno KM “Žalgiris” II, Klaipėdos KM ir Kėdainių SC. Turnyre pasisėmėme daug patirties, kuri bus labai naudinga ateities kovose.

Sezoną Kaišiadorių ŠSPC auklėtiniai pabaigė 10-ies komandų turnyre Jonavoje. Čia vyko kasmetinis turnyras “Jaunučių U15 krepšinio turnyras teisėjo, trenerio J.Storpirsčio taurei laimėti”. Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. Kaišiadorių ŠSPC vaikinai pirmas varžybas pralaimėjo Vilniaus KM, tačiau likusias tris varžybas prieš Kėdainių SC, Klaipėdos KM ir Kauno KA “Snaiperis” pavyko laimėti. Grupėje buvo užimta 2 vieta ir teko žaisti dėl 3-4 vietos. Šias rungtynes, po atkaklios kovos pralaimėta Vilniaus KM II komandai ir užimta 4 vieta.

Viso sezono metu puikiai žaidė ir komandą į pergales vedė Matas Cibulskis, Mantas Bičkauskas, Tomas Šalna, Liutauras Zaksas, Antanas Radlinskas, Lukas Žilinskas, o jiems puikiai talkina Jonas Aleksejūnas, Matas Mertinkaitis, Kipras Urbonas, Eligijus Daugėla, Lukas Lankauskas, Arminas Ramanauskas, Lukas Morkūnas, Rokas Urbonavičius, Ernestas Balčius.

Naudingiausias viso sezono žaidėjas Matas Cibulskis. Vaikinus treniruoja treneris Justinas Kursevičius.

Kaišiadorių ŠSPC vaikinai gimę 2000-2003 metais dalyvavo Elektrėnų Kaišiadorių krepšinio lygoje.

Čia pasivadinusi Kaišiadorių ŠSPC – “SAVEX” komanda žaidė prieš vyrų komandas. Lygoje dalyvavo 13 komandų. Pirmame rate Kaišiadorių ŠSPC auklėtiniai sužaidė 12 varžybų, buvo iškovota viena pergalė.

Antrame rate buvo sužaistos dar 6 rungtynes, kur taip pat pavyko iškovoti pergalę. Po reguliaraus sezono buvo užimta 11 vieta. Atkrintamosiose teko žaisti prieš daug patirties turinčią ir labai brandžią TPA komandą. Serija buvo pralaimėta 0:2 ir galutinėje lentelėje buvo užimta 11 vieta.

Kaišiadorių ŠSPC – “SAVEX” komanda šiame sezone rinkdavo vidutiniškai po 61 tašką, atkovodama po 41 kamuolį ir atlikdama po 10  rezultatyvių perdavimų. Jaunatviškas energingumas leido būti tarp lyderių pagal perimamus kamuoliuos.

Naudingiausiai šiame sezone žaidė Tadas Milkevičius, o rezultatyviausias buvo Algimantas Poderis.

Komanda šiame EKKL sezone įgijo daug patirties žaisdama prieš vyrus. Taip pat sustiprėjo fiziškai, kas jau kitais metais leis duoti rimtesnės kovos  varžybose.

Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro komandai šiais metais atstovavo: Justas Kareckas, Algimantas Poderis, Laurynas Stralys, Martynas Stralys, Tadas Milkevičius, Rokas Petravičius, Lukas Dulkė, Martynas Žilionis, Aurimas Liutkevičius, Šarūnas Kavaliauskas, Mantas Bičkauskas, Liutauras Zaksas, Nojus Jacinavičius, Nojus Šilkūnas, Domantas Prokarenka. Šios komandos treneris taip pat yra Justinas Kursevičius.

Kaišiadorių ŠSPC vaikinai gimę 2006-2007  metais taip pat turėjo intensyvų krepšinio sezoną.

Komanda dalyvavo Regioninėje vaikų krepšinio lygoje, kurioje iškovota 2 vieta. Turai vyko Kaišiadoryse, Širvintose, Molėtuose, Vilniuje. Komandą į pergales vedė Lukas Kazakevičius, Matas Kazakevičius,  Aringas Koklevičius, Vidmantas Kučinskas, Oskaras Lapinskas , Ignas Pališkis, Arminas Rainys, Domas Spancerna, Mindaugas Zaksas ir Jokūbas Zinevičius.

Taip pat dalyvauta draugiškame turnyre Jurbarke, sužaistos draugiškos rungtynės su Jurbarko Sporto centro komanda ir Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos berniukų, gimusių 2006-2008 metais krepšinio komanda.

Jaunieji krepšininkai dalyvavo varžybose ne tik Lietuvoje, bet ir buvo išvykę į Punską, į K.Savicko krepšinio turnyrą iškovota 4 vieta.  Šiuos jaunuosius krepšininkus treniruoja Alfredas Vainauskas ir Arvydas Pūras.

 

Patys mažiausieji krepšininkai (gimę 2008-2010 metais), treniruojami trenerės Gabrielės Vaicekauskaitės, taip pat jau įgijo varžybų patirties. Komanda dalyvavo krepšinio turnyre Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai paminėti, kur iškovo 3 vietą. Komandai atstovavo T.Bankauskas, D.Taparauskas, R.Leonavičius, D.Jankauskas, D.Žilinskas, M.Janonis, D.Janonis, R.Česas, K.Morkūnas, D.Vilinauskas, J.Valkavičius, S.Sadonis ir K.Bagdonas. Balandį žaistos draugiškos rungtynės su Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos berniukų krepšinio komanda.

Pasibaigus varžyboms atėjo metas atostogoms. Tačiau jos nebus labai ilgos. Rudenį vėl visi sugrįš į sales siekti naujų pergalių.

Rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje kviečiame būsimus pirmokus ir antrokus (mergaites ir berniukus) prisijungti prie mūsų krepšininkų būrio.

Tai padaryti galite Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centre, adresu  V.Kudirkos g. 12c, Kaišiadoryse, darbo dienomis 8.00 - 17.00 val.

Daugiau informacijos tel. 20291, el. paštu sportas@kaisiadorys-sspc.lt 
Treneris Justinas Kursevičius 
tel.: +37067319294, el.paštu   justinas.kursevicius@gmail.com 

Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro informacija


Atgal