20212223242526
2728293031

“Savingės taurė - 2019"

2019.10.05

Spalio 4d. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje vyko U16 krepšinio turnyras “Savingės taurė 2019”. Šiame vienos dienos turnyre dalyvavo Druskininkų SC, Kauno KA “Snaiperis”, Šakių JKSC ir šeimininkų Kaišiadorių ŠSPC komandos.

Pirmame pusfinalyje susitiko Kaišiadorių ŠSPC (treneris Justinas Kursevičius) ir Šakių JKSC vaikinai. Šiose rungtynėse įtampa laikėsi tik pirmame kėlinyje, kurį 26-19 laimėjo Šakių JKSC komanda. Atsibudę Kaišiadorių ŠSPC krepšininkai spurtavo antrame kėlinyje 23-9 ir varžovams nebeleido priartėti iki pat rungtynių pabaigos. Šios rungtynės pasibaigė rezultatu 90-66 Kaišiadorių ŠSPC naudai.
Antrame pusfinalyje susitiko dvi svečių komandos – Druskininkų SC ir KA “Snaiperis”. Šios rungtynės buvo labai atkaklios ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Šias rungtynes rezultatu 59-51 laimėjo Druskininkų SC.

Rungtynėse dėl trečios vietos susitiko pusfinalius pralaimėjusios komandos – Šakių JKSC ir KA “Snaiperis”. Rungtynės prasidėjo labai lygiai, pirmaujanti komanda keitėsi daug kartų, tačiau svečiams iš Kauno pavyko įgauti trapų pranašumą (40-37) prieš ilgąją pertrauką. Trečiame ir ketvirtame kėlinyje rezultatas išliko apyligis ir tik geriau sužaidus rungtynių pabaigą KA “Snaiperis” pavyko iškovoti pergalę rezultatu 78-72.

Naudingiausi Šakių JKSC ir Kauno KA „Snaiperis“ žaidėjai buvo apdovanoti prizais. KA „Snaiperis“ žaidėjams buvo įteikti trečios vietos medaliai. Abiems komandos įteikti UAB „Gudobelė” traškučiai “Bon chance”.

Finale susitiko šeimininkų Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro komanda ir svečiai Druskininkų sporto centro komanda. Svečiai atsikratę startinio jaudulio šovė į priekį ir vienu metu buvo įgavę 10 taškų pranašumą, bet šeimininkai geriau sužaidė antrojo kėlinio pabaigą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 37-34 Druskininkų SC naudai. Trečią kėlinuką puikiai pradėję šeimininkai susikrovė 9 taškų pranašumą ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo 60-51. Ketvirtame kėlinyje niekas nepasikeitė, Kaišiadoriečiai išlaikė įgautą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 73-65.

Naudingiausi Kaišiadorių ŠSPC ir Druskininkų SC žaidėjai buvo apdovanoti prizais. Druskininkų SC žaidėjams buvo įteikti antros vietos medaliai. „Savingės taurė 2019” nugalėtojais tapo Kaišiadorių ŠSPC komanda. Komandai įteikti ne tik pirmos vietos medaliai, bet ir didžioji taurė. Taip pat abiems komandos įteikti UAB „Gudobelė” traškučiai “Bon chance”.

Dėkojome rėmėjams UAB „Savingė“ ir UAB „Gudobelė“.