Renginių kalendorius
<< gruodis, 2021 >>
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Savanorystė

2021.10.29

Niekada nemaniau, kad tapsiu savanore. Apie savanorystę daug sužinojau iš draugės, kuri savanoriavo Kaišiadorių rajono savivaldybėje. Klausantis jos pasakojimų apie savanorystę sakiau sau, kad tikrai niekada nesavanorausiu, nes buvau įsitikinusi, kad toks darbas ne man. Seniau savanorystės veiklą labiausiai siejau su išlipimu iš komforto zonos ir veikla su nepažįstamais žmonėmis. Nors sąsajos išliko tokios pat ir dabar, priverčiau save pakeisti požiūrį į savanorystę, pažvelgti į teigiamus savanorystės dalykus ir kaip savanoriavimas galėtų mane praturtinti. Vasarą gavau pasiūlymą savanoriauti ,,Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto centre” ir nusprendžiau, kad laikas išbandyti save veikloje, su kuria dar niekada nebuvau artimai susipažinusi. Todėl, be didelių dvejonių, sutikau ir tapau savanore!

Tuo metu, kai pradėjau savanoriauti Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto centre, centras rengė vaikų vasaros stovyklą, prie kurios organizavimo turėjau galimybę daug prisidėti ir aš. Stovyklos metu susipažinau su daug įvairaus amžiaus vaikų bei savanorystės darbus atlikau su kitais savanoriais. Iš pradžių bijojau, kad su vaikais dirbti nebus lengva, tačiau su kitų savanorių pagalba ir šiek tiek pasitikėjimo savimi lengvai atsikračiau šių baimių.

Taigi, jau įveikiau pusę savo savanorystės laikotarpio ir jaučiausi puikiai!  Labai džiaugiuosi, kad nepabūgau ir leidau sau augti naujoje srityje. Todėl jeigu kažkam dar kyla abejonių dėl galimybės savanoriauti, nedvejokite ir ženkite tą žingsnį į priekį, nepasigailėsite!

Rugilė Morkūnaitė, 12 klasė


Atgal