Renginių kalendorius
<< spalis, 2022 >>
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Atviras Kaišiadorių r. sav. plaukimo čempionatas

2022.05.13

2022 m. gegužės 12 dieną Kaišiadorių plaukimo baseine vyko Atviras Kaišiadorių r. savivaldybės plaukimo čempionatas. Varžybose varžėsi Kaišiadorių r. ŠSPC, Marijompolės SC ir Elektrėnų SC plaukikai. Dalyviai varžėsi 6 distancijose: 400 m l/st., 100 m peteliške, 100 m nugara, 100 m krūtine, 100 m l/st., 400 m komp.pl.

Rezultatai:
400 m l/st.
Merginos

I vieta – Patricija Norbajevaitė (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Viltė Vaišvilaitė (tr. D.Paliūnaitė)
III vieta – Augustė Snarskaitė (tr. I.Ladygienė)
Vaikinai
I vieta – Gražvydas Kivylius (tr. E.Kedys )
II vieta – Žygimantas Butkevičius (tr. E.Kedys )
III vieta – Titas Janavičius  (tr. R.Gincas)

100 m peteliške
Merginos

I vieta – Gabija Bendoriūtė (tr. E.Kedys )
II vieta –  Eivilė Vijeikytė (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Kotryna Laivė Gurskaitė (tr. I. Ladygienė)
Vaikinai
I vieta – Benas Skruibis (tr. E.Kedys )
II vieta – Tadas Kazakevičius (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Ignas Leonavičius (tr. I. Ladygienė)

100 m nugara
Merginos

I vieta – Ulė Svorobovičiūtė (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Gabrielė Bindokaitė (tr. E.Kedys )
III vieta – Radvilė Rakauskaitė (tr. I. Ladygienė)
Vaikinai
I vieta – Augustas Gofmanas (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Matas Šimonis (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Aronas Dalyda (tr. E.Kedys )

100 m krūtine
Merginos

I vieta – Rusnė Pavelčikaitė (tr. E.Kedys )
II vieta – Goda Rutkauskaitė (tr. E.Kedys )
III vieta – Gustė Žižliausakitė (tr. I. Ladygienė)
Vaikinai
I vieta – Ginas Gincas (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Lukas Vinickas (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Nedas Janavičius (tr. R.Gincas)

100 m l/st.
Merginos

I vieta – Gabrielė Bindokaitė (tr. E.Kedys )
II vieta – Rusnė Pavelčikaitė (tr. E.Kedys )
III vieta – Goda Rutkauskaitė (tr. E.Kedys )
Vaikinai
I vieta – Gražvydas Kivylius (tr. E.Kedys )
II vieta – Aidas Gaviniauskas (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Nedas Janavičius (tr. R.Gincas)

400 m komp.pl.
Merginos

I vieta – Ulė Svorobovičiūtė (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Gustė Žižliauskaitė (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Augustė Snarskaitė (tr. I. Ladygienė)
Vaikinai 
I vieta – Tadas Kazakevičius (tr. I. Ladygienė)
II vieta – Aidas Gaviniauskas (tr. I. Ladygienė)
III vieta – Jonas Valčiukas (tr. I. Ladygienė)

Foto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3549357058660202&type=3

Varžybų protokolas
 


Atgal